Tuesday, July 2, 2013

Reedel koolis.

No proovime siis uuesti.

Reedel oli mul tahtmine kooli minna ikka enneolematult suur, aga õigeaegselt kooli ette jõudes sain ikka selle kurva vaatepildi - kool oli endiselt okupeeritud. Hakkasin siis kodupoole kõndima, aga järsku kuulsin seljatagant kedagi mu nime hõikamas. See keegi oli Diego. Jutustasime seal temaga natuke ja siis tuli välja, et kooli okupeerimine lõpetatakse kell üks päeval ära ja peale seda võibolla mõni tund ikka toimub. Ehk siis oli üsnagi kindel, et matemaatika II toimub!!! Jupii!
Läksin siis kella 14.50-ks tagasi kooli ja õnn oli minu poolel! Toimus minu viimane koolipäev kahe matemaatika tunniga. Tunnid olid nii nagu ikka. Järsku ütles aga keegi klassikaaslastest, et Annil on täna viimane koolipäev, mille peale kõlas üks suur aplaus! Aitäh, aitäh!
Kui tunnid läbi said ja kõik juba hakkasid uksest välja tormama, karjusin neile: "Ouou!! Nii kiiresti see asi ei käi! Nüüd teeme mõne grupipildi ka.." Siis otsisin välja oma valge pluusi ja märkmiku ning lasin neil sodimisega algust teha! :)
Kui kõik (ka mate õpetaja) olid pluusile oma nime kirja saanud, suunduti koolihoovi ja otsiti ilusaid kohti grupipildiks. Olime seal tegelikult päris tükk aega, kuni lõpuks pildid olid tehtud ja pluus soditud. Siis mõeldi, mis edasi teha. Ja kellelgi vahval tuli selline veel vahvam idee, et võiks Annit õhku visata.. :D Totud..
Ning siis varsti kadusidki kõik järsku ära.. Niiet hüvastijätt ei olnud teab mis emotsioonide rohke.. Naersime kõik :)
Viimane tund.

Lucia on kurb.

Natalia oma keskendunud ilmega.

Ja sodimine võis alata!

Poosetav Diego palus endast pilti teha..

Diego ja Martin
Nicolas ja Dardo


Federico kirjutas enda ja Valentina (mu hostõe) nimed niimoodi. Hiljem lisandus nende ümber üks ilus punane süda. Tegelikult nad ei ole paar. Federico kujutab lihtsalt liiga palju endale ette.

Mate õpetaja lisas ka oma autogrammi
Diego ja Federicoga


Eesti asub sealpool


Kaamerad sätiti positsioonile

Modellid ka.

Ja tuligi kaunis pilt


Võtan ta Eestisse kaasa.....


Saral oli ilus müts ja kui mõnus sooeee oli sellega!!!


Fede tahtis ka lennata.. Aga mitte eriti kõrgelt..Veel natuke sodimist.

Gabriel ja DardoNäe, keegi otsustas mind ka ilusamaks teha, mitte ainult minu pluusi..

Hellusehoog tuli peale..
Ning siis nad mu kinni võtsidki..

.. ja üles viskasid.Pääsesin!
Diego taas poseeris

Mõtlesime elu üle järele.


Viimane pilt koolis koos Luciaga..

Ja umbes peale viite saigi koju tuldud ja sünnipäeva peoks vaikselt valmistatud..
Aga edasi kirjutan mõni teine päev, kui aega on, sest homme lähen Montevideosse ja pean nüüd tuttu minema, et ilusti puhanud olla :)

Tsau!

No comments:

Post a Comment