Friday, May 17, 2013

Kutsumata külaline.

Kirjutan tänase postituse vähe varem, sest õhtu ju planeeritud.

Ärkasin kell kaheksa, oli külm. Läksin trenni ja tegime end soojaks. Taas üks mõnus localizada ehk jõutrenn :)
Peale trenni siis otsustasin minna kingitust otsima. Plaaniks oli leida hõbekett viiulivõtme ripatsiga. Päris kullapoes oli see ikka väga kallis, aga mingist tilulilupoest säi väga ilusa ja hea hinnaga kätte. Seal tilulilupoes küsisin müüjalt, kas neil on sellise ripatsiga keed. Tädi otsis, aga nö letist ei leidnud. Siis läks mingi kapi kallale, võttis sealt ühe kingakarbi ja siis asusid koos kaasmüüjaga seal sees tuhnima ja lõpuks mingi pisikese karbi seest leidsid päris mitu viiulivõtit. Ketike ka juurde ja mu kink ongi valmis.
Sellepärast ma ka füüsikasse ei jõudnud. Või no sinna aitamisse, kus miskit aru ei saa..
Tulin koju, sõin ruttu lõunat ja siis ruttu kooli, sest filosoofia oli algamas. Mitte üheski tunnis ei ole mind õpetaja seal üles märkinud, et kas ma olen nüüd koolis või puudun. Täna, kui nimede kontrollimiseks läks, küsis ka minu nime. Hea, et otsustasin mitte puududa :). Tegin hoopis sel ajal füüsikat ja nüüd sai mulle see kõik palju selgemaks, sest Lucia oli õpetajalt saanud mingi lehe, kus olid seletused peal.
Teine tund oligi füüsika. Tegime mingeid ülesandeid taas.. Suhteliselt lihtne värk..
Kolmas-neljas olid kirjandused. Ma natuke veel vaatasin füüsikat (praegu jääb selline tunne, nagu ma ainult füüsikaga tegelekski.. :D) ja muidugi lahendasin sudokut.
Siis tulid matemaatika II-d, kus anti mingid kolm ülesannet teha. Peale esimest ma loobusin.. Ja tegin oma sudokut.
Ja viimane oli matemaatika I, kus täna lõpuks saabus taas päev, kus ma miskit mõikasin. Kogu sellest suurest teemast ainult ühte pisikest asja ma tajun! Olen õnnelik!

Peale kooli oleks tahtnud lihtsalt koju joosta, sest nii külm oli!! Ja on!! Ma ei tea, mis termomeeter täpselt näitab, aga isa vaatas internetist ja näitas vist et 17 kraadi. See ei ole võimalik!! Me siin oleme kõik nagu kubujussid - inimestel on vähemalt kolm kihti riideid seljas, mütsid peas, sallid kaelas, kindad käes.. Näiteks Lucial olid täna dressipükste all pidžaamapüksid, sest nii kuradi külm on :D

Kodus tegin ühe sõna nende kodustega sealt troopilisest Eestimaalt juttu ja siis läksin nälga taltsutama. Natuke istusin teise seltsis veel üleval, aga siis läksid Valentina ja Tomas oma isaga kuskile ära ja ma tulin ka alla ära. Mõtlesin vähe tudida, sest peale üheksat ongi vaja minna Barbara sünnipäevale. Muide, kui nüüd aus olla, siis ma põhimõtteliselt kutsusin ennast ise tema sünnipäevale. Mingit ametlikku kutset temalt tulnud ei ole. Kunagi sai talle öeldud siin mõni nädal tagasi, et kui ta mind ei kutsu, siis ma lähen ikkagi :D Ja nüüd eile küsisin üle, et mis kell ma tulla võin ja ütles, et peale üheksat natuke alustame.. :)

Tore!

Homme on ka tore õhtu! Lähme Luciaga Eugenia juurde ja tuleb üks tüdrukute õhtu vol. 3! Mitte midagi muud me ei tea, mis teeme või mis toimub, aga see on kindel, et muffineid teeme! :D

Olge tublid!

No comments:

Post a Comment