Friday, May 31, 2013

muskel kasvab. või siis mitte..

Tänane päev algas kell 8.15. Ma lihtsalt ei kujuta ette, et ma peaks juba sügisel nii vara üles tõusma hakkama, sest see kellaaeg on juba kohutav minu jaoks! Nii laisaks muutunud. Aga ajasin end ikka püsti. Tuleb ju šokolaadisöömiseks hoogsamalt trenni ka teha :D
Localizada. Lorena läks jälle täiesti hulluks. Ja no kaks localizadat põhimõtteliselt järjest ei ole kohe üldse tore! Aga ära tegime! Tunni algul ütles üks trennikaaslasest tädi, kes koguaeg kohal on ja kes rütmist nii mööda paneb, ise juba aastaid aeroobikaga tegelenud, et ta hakkab mind ikka väga igatsema.. :D Me oleme ainult mingi paar kuud koos trennis käinud ja juba tema igatseb mind :D. Ma olla nii armas lihtsalt..

Peale trenni tulin koju, tegin kiirelt mõne koduse ülesande, mida oskasin ja läksin siis üles sööma. Mingi räige köögikoristus käis meil täna. Pliit võeti seina äärest ära ja lausa noaga oldi sellel kallal, siis võeti külmakapp ette.. Mina rahulikult sõin ja läksin kooli.

Tunnid algasid juba kell 11.30 filosoofiaga. Sudoku. Nagu ikka.
Teine tund oli füüsika. Tegin kaasa, aga jäin tekstide kirjutamisega nii maha, et tegelikult ma väga ei mäletagi praegu, millest me rääkisime.. Minul see kirjutamine ja mõtlemine ja kuulamine kolmekesi küll koos ei tööta.. Kahjuks.
Siis tulid jälle kirjandused, kus nad tegelesid ikka piibliga. Või no vähemalt esimeses tunnis. Minul jälle sudoku. Teine tund oli põhimõtteliselt vaba, sest paluti õpetajat, et ta laseks matemaatika II kontrolltööks õppida. Lasi. Mina ja Lucia passisime niisama. Lucia läks täna oma Montevideo orkestrisse ja seega ta matedesse ei jõudnudki. Ta võttis mult sudoku ka käest ära selle teise kirjanduse tunni ajal niiet ma võtsin siis kotist kaamera välja ja hakkasin õppivaid õpilasi pildistama. Segasin nii mõndagi :D
Ja siis tuligi matemaatika II ja minu imestuseks ei teinud meie õpetaja mitte mingit veidrat kommentaari selle kohta, et ma tööd kaasa ei teinud... Ma mõtlesin, et ta ikka käseb mul teha ja annab mulle ka paberi. Küsis mult ainult, et kas ma õppisin ja kui ma ütlesin, et ei, siis jättiski ta mu rahule. Panin muusika kõrva ja tegin sudokut. Nii möödus 1,5 tundi.
Ja viimane tund oli mate I, kus me tegime üsna lihtsaid asju. Esmaspäeval peaks selle peale kontrolltöö tulema, aga ma ei saa enamus asjadest aru. Ja just teooria osast. Kõige selle lõpptulemust oskan ma väga hästi, aga alguse nö lihtsamaid asju mitte. Aga no see sõnavara on ikka mul sellesmõttes mittematemaatiline veel.. :D

Ja kojuuuuu! Viskasin asjad alla ja läksin sööma. Sai läks täna rösteris natuke kärssama. Reina kohe küsis elutoast, et Anni, mis sul kõrbes ära midagi või?? :D Ainult saiake..
Peale sööki olin natuke elutoas. Pazil olid õed Juana ja Justina külas. Justina on vis mingi ühe-kahe aastane ehk siis Juanast ja Pazist veeeel pisem ja no mine hulluks, kui armas on!! Väike plikatirts blondide lokikestega.. Ja kus alles räägib. Ja ta ei karda mind üldse!!! Niiiinumpsik.

Kuuest tulin alla, olin natuke siin ja siis pidingi juba salsatama minema. Salsa oli tore, kui välja arvata ikka need saamatud, kes arvavad endast palju, ronivad sinna ette ja siis ei tee miskit kaasa.Või kes on alles esimest korda ja ei oska miskit. Viimased on pigem naljakad.

Ja tagasi koju. Ütleme nii, et kohe näha, kui kedagi teist sööma ei tule, kui ainult Reina, Paz ja mina.. Lapsed läksid isa juurde ja Leti-Uruguay on ju Buenos Aireses. Ehk siis, kui ma uksest sisse astusin, nägin ma kohe meie Rey Donnal'si kotte laual. Oooooo burksi-aeg! Reina ütles mulle ka kohe, et ta jättis minu oma köögi lauale. Liitusin nendega siis suurde tuppa ja olin seal pea kümneni. Paz jäi magama ja Reina viis ta juba üles ära ning läks siis ise ka. Ma ei viitsinud ka sinna üksi jääda ning tulin alla.

Diego poseeris, aga Nati pani talle täpselt oma joonistuse ette, et mulle seda näidata..

õpivad

poseerivad.

õpivad

õpivad

Meie uus klassivend. Tuli viiendast kusntiklassist. Nime ei tea.. Veel..

Õpivad. Õpetaja mitte.

Õpivad

Igatsen meie kooli suuuuri laudu. Kunagi tundusid meie kooli laudaki pisikesed, aga nüüd ei maksa neid sellega siin võrreldagi..

Meie maakond. Minu tänav. Diego pluus.

Natalia õpib.

Õpivad. Seletab.

Nico õpib, Matias seal taga poseerib.

Ei tea, mis teevad..

Poseerivad.

Uskuge või mitte, aga poseerivad.

ÕPIVAD.

Ka põrandal saab õppida. Vabu laudu oli tegelikult küll ja veelgi.

Ei õpi. Teeb MINU sudokut!!!

Poseerib.

Õpib. Ausalt!

Poseerib.

Mida teie arvate?
matemaatika... :D

Pilt Valentinale. Neil mingi teema. Vähemalt pildil olev isik nimega Federico arvab vist seda..

Alati ilus Sara. Aii. Lihased on täitsa valusad...

Nüüd vist filmile.
Teeme siin Euge ja Lu'ga plaane homseks. On tõenäoline, et me saame jälle kokku ja teeme ühe noche de las chicas!! Jään igatsema. Palju-palju!!!

PS! Unustasin eile selles suures šokolaadituhinas tänada teo autoreid.. Mamma ja Margit - suuuuuuurimad tänud teile!! Te vist kohe üldse ei taha mind peenikesena näha.. :D Kui see üldse võimalik oleks.. :D

Pai teile kõigile!

No comments:

Post a Comment