Wednesday, December 26, 2012

Unisus tapab, tort aitaks..

Eilsest veel natuke.. Õhtul peale blogi kirjutamist tulin üles ja varsti anusime Valentinaga süüa, sest kõhud olid väga tühjad. Okei, päris ei anunud, aga kui Leticia küsis, kas meil on kõhud tühjad, siis kõlas meie suust üks suuuuur jaaaa!! :D Siis läks Leticia kööki ja otsis meile kapi põhjast miskit süüa. Saime riisi, porgandit, esmaspäevast liha ja mõne kananagitsa.. Õhtusöök toimus kuskil kümne/poole üheteist aeg.. Kell üksteist tekkis meil isu jäätise järgi ja nii mindi jälle sinna nurga peale poodi, kus me Valentinaga päevalgi käisime. Aga nüüd läksime autoga.. Ostsime teise  jäätise.. Päeval ostetus jäätis oli juba otsas. Tõime ka Tomase külapealt koju ja hakkasime jäätist sööma! :) njammi!! Magama sain alles kell kaks..

Ärkasin kell 11.30. Hommikusöögiks dieetitoit vesi ja õun. Enne lõunasööki olin täitsa niisama ja ei teinud mitte midagi põnevat. Aitasin laua ära katta ning sain selle eest jälle kiidusõnu.. :) Reina tuli ka tagasi. Mida see pere küll ilma Reinata teeks..?? Tema leiab meile alati kapist midagi süüa, isegi kui kapist midagi võtta ei ole. Selline võlur meil! Peale sööki aitasin jälle laua ära koristada. Algul küll keelati, aga hiljem kästi juba Tomasel mind aidata :D. Annan neile kõva eeskuju siin! Peale sööki olin natuke arvutis ja kell pool kaks hakkasin trenni poole sättima. Väike Maria Paz tahtis ka kaasa tulla, aga ei lubatud :D

Ja nii kui ma spordiklubi uksest sisse astusin (kell oli umbes 13.50), tuli meelde, et sellest nädalast on meil iga päev tunnid kell 14.30. Olin natuke liiga vara kohal. Siis mõtlesin, et lähen vaatan mõnda poodi, äkki on nendes midagi huvitavat.. Aga kõik poed olid kinni, sest töötajad olid lõunapausil ja need tehti lahti ka alles 14.30. Läksin siis tagasi spordiklubisse, istusin kohvikus ja kuulasin muusikat. Trennis oli meid jälle täitsa palju ja trenn oli see kõige tavalisem - ujuge nii palju krooli, nii palju selili ja nii palju konna..

Peale trenni tulin koju ja kell neli oli meil keeletund. Ma ei tea, kas asi on minus, aga tunnid enam väga huvitavad ei ole.. Kuna meil uusi teemasid enam võtta ei ole, siis räägime niisama juttu.. Ja teemaks on minu tegemised eelmistel päevadel. Täna tuli meie juurde ka Maria Paz ning võttis kogu tähelepanu enda peale.. Niiet kui Patricia mult midagi küsis ja ma talle vastasin, siis oli tema tähelepanu minult juba kadunud ja ma rääkisin nagu seinaga.. :D Võibolla on põhjus ka selles, et enne sain talle koguaeg kõikidest probleemidest ja eelmise pere veidrustest rääkida, aga nüüd neid lihtsalt enam ei ole ja võibolla sellepärast siis tundub asi natuke igav.. Ei tea.

Siis tulin oma konkusse ja sain lõpuks ometi normaalselt perega suhelda.. Nett läks ära ainult ühe korra!! :D Samal ajal mässasin nende piltidega siin blogis.. Olen juba oktoobri lõpus niiet varsti juba saan siia uuesti pilte panna!! Veel natuke kannatust!

Nende piltidega mässamisest tuli ka suur tordi isu, sest palju pilte on tortidest! Just nende eelmise kodu vanaema torte tahaks!! :D Või siis võtaks mõne hea alfajorese.. Peab ostma minema!

Nats enne kaheksat läksin üles, et olla sotsiaalsem ja et leida midagi hamba alla. Sotsiaalsust väga ei tulnud, aga hamba alla tuli röstsai juustuga ja kakao! Kakao on ikka super jook, mis välja on mõeldud!! Ja ma siin üritan sellest saiast eemal olla... :D Mis sa teed, kui lapsel kõht tühi.. Ja siis läksin telekat vaatama. Siin Uruguays on vahva see, et telekas on vähemalt 5 kanalit, kust tulevad koguaeg filmid üksteise otsa. Seekord leidsin ühest kariibimere piraatide kolmanda osa lõpu ja vaatasin seda. Ja peale seda ei tulnud enam ühtegi head filmi..

Täna on mingi suuremat sorti väsimus ka peal.. Viimastel päevadel on koguaeg nii hilja magama mindud.. Äkki saab täna varem, kuigi kahtlen selles..

Aga olge vahvad!

No comments:

Post a Comment