Wednesday, December 12, 2012

Uudised

Täna algas päev 10.30 äratusega. Läksin 10 minutit hilisemaks :). Ärkasin üles, pesin hamba, uurisin natukese virtuaalmaailma ja ootasin lõunat. Jõudis kätte lõuna, sõin üksi, sest kell kaks pidi algama mu ujumistrenn. JEHUU sain jälle trenni! Olen õnnelik. Ühest väljusin juba kodust, sest enne oli vaja veel minna trenni kuumaksu maksma. Jõudsin siis spordiklubisse ja mitte kedagi ei olnud. Ei olnud seal, kuhu tuleb oma kaart jätta ega seal, kus tuleb maksta. Ja trennini oli ka veel üle poole tunni aega niiet istusin trepile maha ja jäin ootama. Ühtegi teist minule juba varem tuttavat trennikaaslast ka ei olnud. Kuna maja oli suhtkoht tühi, tegin väikese tiiru mööda maja.. salaja.. Vaatasin üle saalid, mis jäid teisele korrusele. Vaatasin ka kohvikusse, kus käisid uudised ja mingit moodi oli härra Lembitu Kuuse sinna saanud.. Või siis keegi temaga väga sarnane onu. Veerand tundi enne kahte tuli lõpuks siis üks tuttav tüdruk ja kuna maksta ikka veel kellelegi ei olnud, läksin niisama sisse. Siis tulid veel kaks tüdrukut ja kolm poissi, keda ma varem näinud polnud ja koos läksime ujulasse. Kahest sulpsasime siis sisse ja ootasime. Ei tulnud seda õpetajat. Möödus 5 minutit, möödus 10 minutit.. Õpetajat ikka ei olnud, hakkasin ise endale trenni andma :). Kui juba 25 minutit möödas oli, tulid minu vanad semud uksest sisse.. Küsisin siis, et mis värk on, miks nad nii hilja tulid ja miks õpetajat ei ole.. Tuli välja, et vist sellest nädalast alates on meil trenn iga päev poole kolmest.. Nojamh.. Paar minutit peale kolme tuli lõpuks õpetaja ka ja mõni inimene veel.. Ja lõpuks oli meid kokku 14!!!! Kujutate ette, 14 inimest neljal rajal ja imepisikeses basseinis. Minu rajal oli 4 inimest. Hakkasime siis harjutusi tegema ja oh seda möllu, kui kroolimiseks läks! Aga muud ei olekski saanud ujuda, sest ruumiga oli ikka väga kitsas.

Umbes viis minutit peale kolme pidin trennist ära tulema, käisin pesus ja maksin oma kuumaksu ka ära. Kell neli pidi algama mu keeletund ja seega oli täitsa kiire. Jõudsin siis koju ja nii kui uksest sisse sain, hüüdis vanaema mu nime. Mõtlesin, et mis nüüd siis lahti ja läksin tema juurde nagu palutud. Ütles mulle siis, et YFUst helistati midagi uue perega seoses!!! ja ma pidin neile tagasi helistama ja küsima Lucianot. Sain siis telefoni ja YFU numbri ning helistasin. Vastu võttis keegi täitsa võõras hääl ja ütles, et Lucianot ei ole kontoris ja ta tuleb alles esmaspäeval. Olgu.. Viisin siis telefoni tagasi, aga vanaema ei jäänud sellega rahule. Helistas siis ise uuesti. Rääkisid seal midagi ja peale kõne ütles vanaema mulle, et kui Patricia tuleb, pean talle ütlema. Patricia tuli ja ütlesin vanaemale ka edasi. Siis nad rääkisid midagi ja kui me lõpuks Patriciaga oma tundi saime alustada ütles ta mulle, et tal on uudiseid, kas häid, seda ei tea veel. Nimelt üks pere olla minust väga huvitatud, aga enne lõplikku otsust tahaksid nad minuga kohtuda. Nad elavad Minases, Patricia ema kodu lähedal, neil on suur maja ja hoovis bassein, Patricia ütles ka, et ilus auto. Pereisa vend või õde (ei mäleta täpselt) töötab samas koolis, kus Patricia kehalise kasvatuse õpetajana. Seda ei tea, kas neil lapsi on, aga Patricia kahtles.. Kokku sai lepitud, et homme kell kaheksa lähme mina ja Patricia neid külastama. Oiii, milline närv on sees!! Mõtlesime siis Patriciaga, mida homme rääkida ja mida küsida ja mida öelda oma perele, kui sellest saabki minu uus pere.. Kui asi läheb hästi, siis reedel või esmaspäeval tuleb üks tädi YFUst, räägib nendega ja võibolla siis ka sõlmivad lepingu ja ma lähengi sinna elama!! Aga natuke vara on veel rõõmustada.. Hoidke mulle siis pöialt!!!

Peale tundi jagasin uudiseid oma perele Eestis ja olin natuke arvutis.. Jälle.. Aga siis jätsin arvuti sinna paika ja läksin vaatama, mis teised teevad. Pool kaheksat tegime teeaja, neil on see siiani käsil.. Homme lähen siis jälle trenni, loodan, et nii palju rahvast ei ole.. Üksi rajal on ikka palju-palju parem!!

Nõmedal kombel on tuppa meeletult sääski tulnud.. Rõvedad pisikesed elukad! Suudaks ilma nendeta ka elada, ausalt öeldes..

Aga olge tublid ja hoidke mulle pöialt!!!!

No comments:

Post a Comment