Thursday, November 29, 2012

Päev jalgadel

Panin tänaseks taaskord äratuse, aga vot olin laisk ja magasin ikka üheteistkümneni. Tahtsin süüa hommikusöögiks oma krõbinaid, aga vot näe, keegi oli mu piima ära joonud. Rotid. Pidin hoopis kapist leitud pühapäevast torti sööma.
Peale hommikusööki olin lebos ja saabuski juba lõuna. Täna oli lõunasöögiks üks pastaroog, mida on traditsiooniline siin Uruguays süüa iga kuu 29. novembril. Ja taldriku alla tuleb panna alati üks münt ning peale sööki korjatakse kõigi mündid kokku ning selle eest tuleb midagi söödavat kõigile osta. Sain sellest täna alles teada.
Peale lõunasööki vedasin Camila välja ja hängisime kuni kella neljani. Siis pidime koju tagasi tulema, sest ta pidi taaskord õpetaja rolli astuma. Kella kuue ajal läksin mina välja uuesti ja olin taas üks vapper sportlane. Väike mõnus kõnd ja jooks ning peale seda üks veel mõnusam dušš. Peale jooksu avastasin ka, et põletasin vist oma õla ära. Oli ikka väga punane..
Ja nüüd istun jälle siin, hakkan taas üht filmi vaatama, nimeks "Ted". Camila läheb Camila Larossa juurde õhtusööki sööma ja ilmselgelt jääb ka sinna ööseks. Mina jään koju.

Kõik.

No comments:

Post a Comment